,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас Черкаські студенти розробили посібник для дітей із порушеннями зору
Вівторок, 29 січня 2019 10:12

Черкаські студенти розробили посібник для дітей із порушеннями зору

Студенти та викладачі кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету розробили тактильний посібник – об’ємний макет природного середовища з елементами ландшафту. Нині його передали одній із спеціалізованих шкіл міста, де навчаються діти з порушеннями зору. Про це повідомляють у прес-службі ЧДТУ. 

Йдеться на сайті Інфоміст

Розробники відтворили мости та тунелі, вулкани, дерева, острови, зрізи ґрунту тощо. 

“Ми розробили комплексний макет, у якому поєднали багато елементів. Наприклад, тунель відтворили, щоб діти розуміли, що можна не просто по дорозі пересуватися, а й під землею. Крім того, дітям складно пояснити, як, наприклад, перейти через воду, – для цього ми створили на макеті мости. Усе це має полегшити роботу учителів і дати можливість дітям з особливими освітніми потребами, цікавіше вивчати довколишній світ”, – зазначив викладач ЧДТУ Олександр Луговський.

Над тактильним посібником студенти працювали більше півроку. У роботі використовували пінопласт, картон, поролон, а також метал для зображення мостів. Нині вони шукають інвесторів для створення нових макетів, які дозволять дітям тактильно вивчати побутові конструкції, рослин та тварин.