Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас 75 років Корсунь-Шевченківської битви вшанували конференцією
Понеділок, 28 січня 2019 14:55

75 років Корсунь-Шевченківської битви вшанували конференцією

У Смілі відбулась  науково-практична конференція. Присвятили її річниці початку Корсунь-Шевченківської операції. Саме ввечері 24 січня 1944 року розпочалась наступальна операція Першого Українського фронту та Другого Українського фронту. У вигляді науково-практичної конференції ветеранська обласна організація  вирішила відзначити ювілейну дату одної із найвідоміших операцій Другої Світової війни.  Найголовніше це вшанувати всіх, хто виборював перемогу у цих складних боях: від солдата до маршала, від дітей до сивих старих. Адже військова операціях охопила велику кількість населених пунктів Черкащини.

На конференцію завітали делегації із Черкас,  Черкаського та Корсунь-Шевченківського районів. Взяли участь і науковці із Черкаського державного технологічного університету.

Детальніше у сюжеті телеканалу «Антена»