Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ провели тренінг з надання першої медичної допомоги (ФОТО)
Понеділок, 10 вересня 2018 09:14

У ЧДТУ провели тренінг з надання першої медичної допомоги (ФОТО)

6 вересня представники Товариства Червоного Хреста провели тренінг із медичної допомоги для студентів-першокурсників та викладачів Черкаського державного технологічного університету.

Повідомляє громадсько-політичне видання Прес-Центр

На манекені студентам показали як правильно проводити серцево-легеневу реанімацію та вчили використовувати підручні засоби для надання невідкладної допомоги в екстрених випадках.

– Перша медична допомога – це необхідний комплекс знань, який потрібен нам, щоб врятувати життя людини до приїзду швидкої, – наголосила тренером Товариства Червоного Хреста Любов Коваль.

Значення першої медичної допомоги важко переоцінити, адже своєчасне надання та правильне проведення медичної допомоги не тільки рятує життя, але й забезпечує подальше успішне лікування хвороби або ушкодження, попереджає розвиток тяжких ускладнень.