,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас У ЧДТУ відзначили День фізичної культури і спорту
Вівторок, 11 вересня 2018 09:07

У ЧДТУ відзначили День фізичної культури і спорту

Вагомі спортивні досягнення Черкаського державного технологічного університету – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на Черкащині, а головне – це добрий приклад для спортсменів-першокурсників, які приймають естафету з рук майстрів. 

Про це Нова Доба дізналася із прес-служби навчального закладу. 

Черкаський державний технологічний університет два роки поспіль виборює першість у змаганнях за програмою ІІ Спортивних ігор Черкаської обласі та ХV Універсіади Черкаської області серед вищих закладів освіти типу: академії, університети, інститути.

За результатами виступів у 2018 році вперше в історії нашого вишу І місце в змаганнях з баскетболу 3х3 за програмою ХVІ Універсіади серед команд ВЗО типу академії, інститути, університети посіли як жіноча, так і чоловіча команди університету. У змаганнях з баскетболу 5х5 Студентської баскетбольної ліги чоловіча команда посіла ІІ місце. Крім того, чоловіча баскетбольна збірна університету виборола І місце у відкритому чемпіонаті міста Золотоноші з баскетболу та ІІІ місце у відкритому чемпіонаті міста Черкаси з баскетболу (Аматорська ліга).

Цьогоріч студентська команда з шахів виборола золоті нагороди у ХVІ Універсіаді Черкаської області серед ВЗО, а чоловіча футбольна команда посіла ІІІ місце.

У цьому є велика заслуга викладачів кафедри фізичного виховання та здоров'я людини і тренерів, які готують команди до змагань.