Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас НА БАЗІ ЧДТУ ВІДКРИЛИ ПЕРШИЙ НА ЧЕРКАЩИНІ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЄС
П'ятниця, 08 червня 2018 12:33

НА БАЗІ ЧДТУ ВІДКРИЛИ ПЕРШИЙ НА ЧЕРКАЩИНІ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЄС

На базі Черкаського державного технологічного університету відкрили перший на Черкащині Інформаційний центр Європейського Союзу. Користуватися ресурсами центру зможуть усі охочі. А для студентів та викладачів ЧДТУ планують проводити заходи з найактуальніших тем - діяльність Євросоюзу, відносини ЄС та України, освітні програми для молодих науковців тощо. Презентація центру відбулася вчора, 6 червня 2018 року.

Й деться на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України

Нині у світі працює понад 600 таких центрів. Традиційно їх відкривають на базі університетів, бібліотек та дослідницьких установ.

“Відкриття центру в нашому виші покладає на нас неабияку відповідальність. Адже ми маємо поширювати отриману від Євросоюзу інформацію між іншими навчальними закладами, бізнесовими та державними структурами. І цей обмін інформацією має бути на високому рівні, тож ми докладемо максимум зусиль для виконання покладеної місії”, - розповів ректор ЧДТУ Олег Григор.

Новостворений у виші центр отримуватиме інформацію від офіційних установ ЄС -  Європейської Комісії, Європейської Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Європейського інвестиційного банку тощо. Він також надаватиме широкий вибір журналів та збірок про європейську економіку та право.

"Ми віримо, що центр буде не лише інформаційною територією, а стане проактивним майданчиком для того, щоб місцевий бізнес, державні організації, академічні заклади та студенти могли більше дізнатися про європейські проекти та програми", - зазначив голова відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргіс Вільчінскас.

Новостворений у виші центр отримуватиме інформацію від офіційних установ ЄС -  Європейської Комісії, Європейської Ради, Євростату, Комітету з соціальної політики, Європейського інвестиційного банку т