Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас «ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ
Понеділок, 21 травня 2018 12:23

«ВЧИСЬ, ПРАЦЮЙ, ЖИВИ НА ЧЕРКАЩИНІ

Під таким гаслом 18 травня відбувся ФОРУМ майбутнього Черкащини.

Форум організовано на площі Знань Черкаського державного технологічного університету з метою ознайомлення випускників загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів із сучасними реальними можливостями роботодавців Черкащини щодо їхнього працевлаштування, кар’єрних перспектив.

Програмою Форуму була передбачена та проведена дискусія, результатом якої стало визнання професійної освіти основою формування кадрового потенціалу, який здатний забезпечити економічне зростання області.

За результатами Форуму підготовлено проект резолюції який передбачає тісну співпрацю закладів освіти, в т.ч. професійної, щодо популяризації інженерно-технічних спеціальностей та робітничих  професій за запитами роботодавців регіону.