,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Про університет ЗМІ про нас «Вчись, працюй, живи на Черкащині»: В ЧДТУ відбувся Форум майбутнього
Понеділок, 21 травня 2018 12:07

«Вчись, працюй, живи на Черкащині»: В ЧДТУ відбувся Форум майбутнього

Презентація освітніх закладів та підприємств Черкащини, професійні «воркшопи» для школярів і тематичні дискусії про перспективи для молоді. На базі Черкаського державного технологічного університету відбувся Форум майбутнього «Вчись, працюй, живи на Черкащині». Тут зібрались представники обласної та міської влади, керівники навчальних закладів, зокрема й профтехосвіти, вишів, роботодавці, студенти й старшокласники місцевих навчальних закладів. Останні мали змогу ознайомитись з можливостями регіональних підприємств, котрі взяли участь у виставці.

Йдеться на офіційному сайті Черкаської обласної державної адміністрації

Форум проведено для підвищення престижу роботодавців, визначення основних проблем ринку праці в сучасних умовах на Черкащині, напрацювання «дорожньої карти» розвитку регіону, зокрема й кроків щодо запровадження принципів дуальної освіти в навчальних закладах і на підприємствах нашого регіону.

Привітав учасників заходу перший заступник голови ОДА Віталій Коваль:

– Ми добре усвідомлюємо, що наша держава буде сильною тоді, коли створюватимемо нові робочі місця з гідною зарплатнею, а також відповідною соціальною інфраструктурою. Над цим активно працюємо. Обласна влада нині тісно співпрацює з підприємцями, адже реальних результатів можна досягти лише об’єднавши зусилля. І тому приємно, що на тутешньому Форумі є як представники професійно-технічної освіти, вищих навчальних закладів, так і роботодавці. Відтак є можливість запропонувати випускникам варіанти для якісного навчання, а також місця для їх подальшого застосування на практиці.

Зауважимо, Форум організовано за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, обласної та міської ради, обласного об’єднання  організацій роботодавців, обласної ради ректорів,  директорів I –IV рівнів акредитації, Федерації профспілок області, ЧДТУ, регіональної ради підприємців, ГС «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій», обласного центру зайнятості.

Учасники Форуму долучились і до дискусії: «Як зберегти молодих фахівців із робітничих та інженерних спеціальностей – випускників навчальних закладів Черкащини від виїзду на роботу за кордон».