Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Оголошення! ICV збірника ЧДТУ економічні науки
Середа, 05 липня 2017 19:01

Оголошення! ICV збірника ЧДТУ економічні науки

Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки Шановні науковці! Повідомляємо, що рейтинг журналу «Збірник наукових праць Черкаського державного технологічного університету. Серія: Економічні науки» постійно зростає, що свідчить про якість статей що публікуються та міжнародну пізнаваність видання.

За результатами проведеної процедури індексування наукометричною базою Index Copernicus Value (ICV) у 2014 році ICV склав 41.32 одиниці, а у 2015 році ICV зріс до 51.95 одиниць. Зауважимо, що рейтинг ICV є найвищим серед профільних видань Черкаського регіону. Чекаємо на отримання результату показника ICV за 2016 рік вже у вересні цього року.

Запрошуємо до публікацій своїх наукових здобутків та до подальшої співпраці!