Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Привітання новообраного ректора ЧДТУ з Днем Гідності та Свободи України
Понеділок, 21 листопада 2016 14:02

Привітання новообраного ректора ЧДТУ з Днем Гідності та Свободи України

Шановні колеги!

21 листопада розпочалися дві революції: Помаранчева революція у 2004 році та Революція Гідності у 2013 році. В цей день, на честь таких визначних подій в історії нашої держави відзначається День Гідності та Свободи.

У цей день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це великий народ! Ми разом довели всім народам світу, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!

В цей день хочеться побажати всім нам миру, порозуміння й згуртованості. Також зичу всім здоров’я, наснаги, добробуту. Зичу віри у європейське майбутнє нашої країни та нашого рідного Шевченкового краю!

Слава Україні! Героям слава!

в.о. ректора ЧДТУ
Олег Григор