Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Факультету економіки та управління Черкаського державного технологічного університету - 20 років! (ФОТО)
П'ятниця, 04 листопада 2016 15:15

Студенти та викладачі Черкаського державного технологічного університету відсвяткували ювілейне 20-річчя факультету економіки та управління. На урочистій частині новообраний ректор ЧДТУ Олег Григор привітав всіх присутніх та вручив грамоти й подяки активним студентам факультету.

Після урочистостей для гостів підготували святковий концерт.

Для студентів та викладачів свято стало чудовою можливістю підсумувати досягнення та поглянути з оптимізмом в майбутнє.

Привітати колег зі святом прийшли також студенти Черкаського національного університету.