Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Зустріч з представниками міжнародної компанії Teleperformance
Вівторок, 01 листопада 2016 18:58

Зустріч з представниками міжнародної компанії Teleperformance

Вагомою складовою підготовки професійних економістів і управлінців є практичне навчання. З цією метою кафедрою менеджменту та бізнес-адміністрування факультету економіки і управління  Черкаського державного технологічного університету було організовано зустріч  студентів з представниками міжнародної компанії Teleperformanse. Студенти отримали можливість працевлаштування з частковою зайнятістю та отримати досвід фахівця по роботі з клієнтами.

Teleperformance Україна - один з найбільших провайдерів по здійсненню послуг контакт-центрів, представлених на українському ринку. Він складається з двох підрозділів в Києві і Черкасах (300 + робочих станцій).

Сайт Teleperformance Україна