Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Черкаський державний технологічний університет було представлено у фіналі X Національного молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України»
П'ятниця, 10 червня 2016 10:09

Черкаський державний технологічний університет було представлено у фіналі X Національного молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». Захід пройшов 30 травня 2016 р. у будівлі Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ).

Серед переможців та призерів, які були визначені Національною конкурсною комісії, після презентації та захисту конкурсних робіт дипломом за IV місце нагороджено у номінації «Прикладні дослідження» викладача кафедри менеджменту, аспіранта факультету економіки та управління ЧДТУ – Якушева Олександра Володимировича.