,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Проблеми сталого розвитку суспільства: погляд очима різних поколінь
Понеділок, 16 травня 2016 11:16

Проблеми сталого розвитку суспільства: погляд очима різних поколінь

11-12 травня 2016 року в Черкаському державному технологічному університеті на факультеті економіки та управління відбувся науковий форум «Проблеми сталого розвитку суспільства: погляд очима різних поколінь». Форум проведено Ресурсним центром зі сталого розвитку ЧДТУ за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Відкрив науковий форум проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків, д.т.н Сергій Заболотній. Декан факультету економіки та управління, к.е.н. Наталія Прямухіна привітала учасників форуму, зазначивши важливість проведення такої зустрічі та обміну досвідом задля сталого розвитку суспільства. Зі словами вітання до учасників форуму звернулась регіональний координатор Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Черкаській області Анна Бабкова, яка відзначила важливість співпраці наукових та освітніх установ, регіональних органів управління та місцевого самоврядування, територіальних громад для сталого місцевого розвитку.

Участь в роботі форуму, поряд з науковцями, студентами та аспірантами ЧДТУ, прийняли науковці та студенти Національної мережі ВНЗ-партнерів спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та інших вищих навчальних закладів України. Доповіді, присвячені проблемам сталого розвитку, можливостям та перспективам внеску кожного в їх вирішення, викликали щире зацікавлення та жваве обговорення учасників. Студентами факультету економіки та управління в цікавій і креативній формі презентовані Цілі сталого розвитку.

Впродовж другого дня роботи форуму відбулися секційні засідання за напрямами: соціальні технології навчання сталому місцевому розвитку; соціальні, екологічні та економічні аспекти сталого місцевого розвитку; механізми та інструменти фінансування сталого місцевого розвитку; енергозберігаючі та енергоефективні технології в аспекті сталого місцевого розвитку; розвиток громадських ініціатив з покращення середовища життєдіяльності.

За результатами роботи форуму буде підготовлена до публікації колективна монографія, видання якої фінансується Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».