Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Вiдбувся перший дебатний «бій» в рамках 1/4 фiналу обласного щорiчного турнiру зі сталого розвитку
Вівторок, 05 квітня 2016 17:11

Вiдбувся перший дебатний «бій» в рамках 1/4 фiналу обласного щорiчного турнiру зі сталого розвитку на базі Еркiвської загальноосвiтньої школи I-III ступенiв iмені Героя України В.М. Чорновола. Щиро вдячні командам, керiвникам команд і особисто директору Онатiй Валерiї Тiборiвні, Крецул Свiтлані Володимирiвні, Янворськiй Ларисі Анатолiївнi, Качур Iрині Володимирiвнi! Учні продемонстрували не лише високий рiвень пiдготовки,а й свою небайдужiсть до проблем сталого мiсцевого розвитку! Також в рамках профорієнтаційної роботи було проведено роз’яснювальну роботу щодо особливостей вступної кампанії-2016 року, специфіки навчання в ЧДТУ, і, зокрема щодо спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» (освітня програма «Фінанси і кредит»). Учні випускних класів прийняли участь в міні-тренінгу та майстер-класах від викладачів факультету економфки та управління.