Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини 24-25 березня 2016 року кафедра філософії ЧДТУ проводить ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
Середа, 23 березня 2016 18:34

Оголошення!

24-25 березня 2016 року кафедра філософії ЧДТУ проводить
ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ
 Соціальні та гуманітарні технології: філософсько-освітній аспект

На конференції пропонується робота ряду секцій:

1. Трансформації соціокультурної реальності: виклики, ризики, перспективи розвитку.
2. Соціальна орієнтованість інноваційної доби: нові концепти та сучасні рішення.
3. Гуманітарні технології та проблеми сучасної цивілізації: пошуки, досягнення, проекти, гіпотези.

Початок роботи конференції о 10-00 в ауд. 105 (1).

У конференції беруть участь провідні вчені, представники ВНЗ Черкаської області, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії, Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та ін.

Запрошуємо до участі!