Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Студенти ЧДТУ взяли участь у Міжнародному конкурсі для студентів та школярів «Реклама-фест»
Четвер, 04 лютого 2016 20:36

Студенти Черкаського державного технологічного університету напряму підготовки 6.030507 «Маркетинг» взяли участь у Міжнародному конкурсі для студентів та школярів «Реклама-фест», що проходив в Одеському національному економічному університеті. Компетентне журі оцінили творчу роботу конкурсантів та висловили подяку кафедрі економічної кібернетики та маркетингу Черкаського державного технологічного університету за високий рівень підготовки студентів.