Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини У Вінниці відбувся круглий стіл на тему "Криза в Україні: погляд очима різних поколінь"
Вівторок, 13 жовтня 2015 14:28

За ініціативи кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету 9 жовтня 2015 року на базі Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університетуорганізовано та забезпечено участь науковців, освітян і студентів  у круглому столі „КРИЗА В УКРАЇНІ: ПОГЛЯД ОЧИМА РІЗНИХ ПОКОЛІНЬ”.

Круглий стіл присвячений дослідженню кризових процесів в України та пошуку раціональних шляхів виходу із неї на засадах наукового підґрунтя, кооперації, взаємодії поколінь та синергії.

З вітальним словом виступила директор Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету д.ф.н., доцент Замкова Наталія Леонідівна.

Вступне слово до круглого столу було надано декану обліково-фінансового факультету, д.е.н., професору Бондаренку Валерію Михайловичу.

На пленарному засіданні з проблематикою кризи та відповідними доповідями виступили: д.е.н., проф. Коляденко С.В., завідувач кафедри економічної кібернетики ВНАУ; Денисюк О.М., д.е.н., проф.., завідувач кафедри фінансового контролю та аналізу ВТЕІ КНТЕУ; Мироненко М.Ю., д.н.держ.упр., доцент кафедри фінансів ВТЕІ КНТЕУ; Ткаченко Ю.В., к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету; Березіна О.Ю., к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансів Черкаського державного технологічного університету; Крупельницька І.Г., к.е.н., доц., доцент кафедри фінансового контролю та аналізу ВТЕІ КНТЕУ; Демченко О.П., к.е.н., доц., доцент кафедри фінансів ВТЕІ КНТЕУ; Далєвська Т.А., асистент кафедри фінансів ВТЕІ КНТЕУ; Островерхова А.В., асистент кафедри фінансів ВТЕІ КНТЕУ, студенти ВТЕІ КНТЕУ та ЧДТУ: Кобзар Тетяна, Дмитренко Інна, Грицина Рима, Кравчук Діана, Голиш Вікторія, Луженеська Альона, Биндич Галина, Петренко Леся та інші.

Жваво й конструктивно відбувалося обговорення дискусійних питань, проте загалом в аудиторії панувала дружня атмосфера. В рамках оголошених доповідей погляд на кризові процеси дійсно виявився різним, зокрема були охоплені глобальні питання кризи за часів СРСР, фінансової світової кризи, сучасної кризи. Варто відзначити, що науковці та студенти разом плідно працювали над пошуком шляхів виходу зі сформовано ситуації, розглядаючи різні варіанти розвитку подій.

Після завершення круглого столу студенти ЧДТУ мали можливість відвідати музей грошей ВТЕІ КНТЕУ, а викладачі ВТЕІ КНТЕУ, ВНАУ, ЧДТУ обговорити перспективи майбутньої співпраці. В результаті закладено передумови та розроблено проект наукового співробітництва між спорідненими кафедрами ВНЗ-учасників круглого столу, які готуються до підписання в найближчому майбутньому.