Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Команда ЧДТУ посіла 4 місце на всеукраїнських дебатах
Четвер, 21 травня 2015 11:34

Команда ЧДТУ посіла 4 місце на всеукраїнських дебатах

14-16 травня команда Черкаського технологічного представляла область на Всеукраїнському турнірі «Дебати зі сталого місцевого розвитку». Організували турнір Національна мережа партнерських університетів та Ужгородський національний університет за підтримки спільного Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Із 14 команд із понад десяти міст України черкасці посіли почесне 4 місце в 1/8 фіналу.

Команда ЧДТУ вразила суддів та організаторів дебатів гостротою розуму, толерантністю, неймовірним артистизмом, а головне – єдністю та взаємодією. Незважаючи на загальний конкурентний дух серед команд, поза межами турніру студенти та їхні керівники спільно обговорювали наявні проблеми розвитку України та перспективи взаємодії.

Колектив вишу щиро вдячний організаторам, учасникам за конструктивний діалог, високоінтелектуальну гру та готовність до співпраці!