Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Представники ЧДТУ підкорили нову вершину
Четвер, 21 травня 2015 09:03

Представники ЧДТУ підкорили нову вершину

16-17 травня ініціативна група представників Черкаського державного технологічного університету підкорила найвищу вершину Карпат – Говерлу. Ідея єдності та стійкості колективу вишу була головною місією пішохідного сходження групи. Незважаючи на стрімкий вітер, дуже прохолодну погоду, складний маршрут, втомлені, але щасливі, взявшись за руки, гордо тримаючи прапор нашого університету, крок за кроком студенти та викладачі досягли поставленої цілі. Акція додала впевненості, що єдиною командою  цілеспрямованих студентів та самовідданих викладачів можна подолати будь-які перешкоди на шляху розвитку нашого університету.

Галерея зображень