Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Студенти-економісти ЧДТУ гідно представили виш на всеукраїнській олімпіаді та конкурсі наукових робіт
Середа, 13 травня 2015 21:32

22-23 квітня 2015 року у Київському національному університеті будівництва та архітектури проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «управління проектами».

Змагання проходили у два етапи. Перший передбачав комп’ютерне тестування, орієнтоване на загальні знання студентів. На другому етапі проводилися розрахункові завдання, які складалися з есе та роботи з програмним забезпеченням.

За результатами олімпіади студент Сергатий Дмитро зайняв третє місце.

У вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» проходив II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук зі спеціальності «управління проектами».

Студентка Наталія Борисова представила свою наукову роботу та отримала диплом ІІІ-го ступеня.