Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Професор Микола Бушин: «Об’єктивне висвітлення історичних подій -громадянський обов’язок вченого»
Четвер, 30 квітня 2015 16:07

Доктор історичних наук, професор Микола Іванович Бушин взяв участь у Міжвузівській науковій інтернет-конференції «Гуманітарний дискурс суспільних проблем: минуле, сучасне, майбутнє», яка відбулася 23 квітня в інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Вітаючи учасників конференції М.Бушин зазначив:

-Тільки справжній історик, якщо він любить свою країну, переживає за свій народ, за його майбутнє, не може відноситися до його пройденого інакше, як з великою повагою.

Науковці розглянули широкий спектр питань, збагатилися корисним досвідом, цікавими науковими ідеями, пропозиціями щодо подальшої співпраці та спільних наукових проектів.