Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Меморандум про співпрацю з Факультетом економіки та соціальних наук університету Святого Іштвана, м. Геделле, Угорщина.
Понеділок, 20 квітня 2015 09:24

06 квітня 2015 року між Факультетом економіки та управління та Факультетом економіки та соціальних наук університету Святого Іштвана, м. Геделле, Угорщина підписано меморандум про наміри.

Головним завданням Меморандуму є розвиток академічної та навчальної співпраці між факультетом економіки та управління і угорським партнером. Підписання цього документу відкриває велике коло можливостей для студентів та викладачів факультету. Меморандумом передбачено такі види співпраці, як обмін науковою інформацією та матеріалами, наукове співробітництво, як-то участь у спільних проектах, спільні публікації, обмін студентами та викладачами, проведення спільних конференцій, семінарів та круглих столів та інші форми співробітництва.