Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Кіно-тренінг «Успішна особистість»
Понеділок, 23 березня 2015 14:28

Кіно-тренінг «Успішна особистість»

20-го березня студенти факультету економіки та управління брали участь у кіно-тренінгу «Успішна особистість» за мотивами художнього фільму «Мирний воїн» (режисери Олександр Дірмах, Вільгельм Манський).

Тема тренінгу була обрана не випадково, адже успіх має величезне значення в житті людей. Головна мета тренінгу – сфокусувати увагу студентів на визначенні успішної особистості та на якості, які притаманні успішній особистості.

Під час дискусії студенти намагалися з’ясувати такі проблемні питання: Що таке успіх – результат чи процес? Кого можна назвати успішною особистістю? Яким чином можна досягти успіху у будь-якій справі?

Студентам було запропоновано побудувати діаграму особистого «колеса життя» та визначити ті проблемні сфери життя, які потребують  особливої уваги для того, щоб відчувати себе у повній гармонії.

Наприкінці було визначено генеральний месседж цього тренінгу: лише бажання, дія, наполегливість та гармонія у житті людини можуть привести її до успіху.