Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Майстер-клас «Технологія ефективних продаж, як інструмент успішного проходження співбесіди»
Вівторок, 11 листопада 2014 15:32

9 жовтня о 16-20 відбулася зустріч з директором по управлінню персоналом  компанії ІнАгро Ярмош Наталією. Вона розказала про особливості проходження співбесіди з працевлаштування. Було проведено майстер-клас «Технологія ефективних продаж, як інструмент успішного проходження співбесіди». Учасники отримали конкрентні рекомендації щодо самопрезентації та застосування технології ефективних продаж в повсякденному житті.9жовтня о 16-20 відбулася зустріч з директором по управлінню персоналом  компанії ІнАгро Ярмош Наталією. Вона розказала про особливості проходження співбесіди з працевлаштування. Було проведено майстер-клас «Технологія ефективних продаж, як інструмент успішного проходження співбесіди». Учасники отримали конкрентні рекомендації щодо самопрезентації та застосування технології ефективних продаж в повсякденному житті.