Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини День ЧДТУ у Драбівській територіальній громаді. Участь представників факультету економіки та управління.
Четвер, 13 травня 2021 11:54

12.05.2021 представники факультету економіки та управління були присутні на заході  - День ЧДТУ у Драбівській територіальній громаді. Мета заходу: проведення наукового пікніка, спілкування з педагогічними колективами шкіл громади, урок ректора ЧДТУ та уроки для школярів провели викладачі ФЕУ, презентація факультету, підписання договорів про співпрацю. Заплановані заходи пройшли у теплй та дружній атмосфері.