Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Участь представників ФЕУ у офіційному старті проекту "Greening of the Planet". Висадженні дерев на території ЧДТУ.
П'ятниця, 09 квітня 2021 13:26

09.04.2021 представники факультету економіки та управління на чолі з деканом ФЕУ В.Демиденко прийняли участь у старті проекту "Greening of the Planet" А саме ,висадженні дерев на території університету. Місія даного проекту полягає у висадженні " 1 міліона дерев за 1 день у 100 країнах світу" Цілі проекту - привернути увагу світу та об"єднати людей світу довкола глобальних еко викликів, відновити екосистему планети та формувати позитивний імідж України у світі. Акція проводиться в онлайн та офлайн режимі.