Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Вручення дипломів магістрів ФЕУ. Випуск 2021 року
Середа, 10 березня 2021 16:06

Вручення дипломів магістрів ФЕУ. Випуск 2021 року

10.03.2021 відбулося урочисте вручення дипломів магістра на факультеті економіки та управління денної та заочної форми навчання.Випуск 2021 року. На врученні дипломів був присутній ректор ЧДТУ О.О. Григор, який привітав магістрів ФЕУ із успішним закінченням навчання та вручив грамоти за активну учаcть у науковому, суспільному, культурному та спортивному житті факультету, а саме Лисенко Таї, Губському Михайлу, Тарасюку Дмитру, Чесновій Маріі, Северин Тетяні, Кульбашній Анастасії, Дорошенку Ярославу, Будулатію Владиславу, Іляшенко Крістіні, Леонову Станіславу,Подзігун Яні та Байрак Наталії. Вітальне слово випускникам також сказав декан ФЕУ Демиденко Віктор Вячеславович та  вручив дипломи магістрів. На врученні дипломів також були присутні завідувачі випускових кафедр факультету, викладачі та гості. Вручення відбулося із дотриманням карантинних вимог.