Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Дистанційне навчання студентів ФЕУ в умовах карантину
Четвер, 26 березня 2020 14:47

Дистанційне навчання студентів ФЕУ в умовах карантину

Другий тиждень поспіль, починаючи з 12 березня 2020 року дати впровадження загальнонаціонального карантину, студенти факультету економіки та управління отримують знання, згідно навчального плану,  дистанційно. Дистанційні платформи навчання запровадили усі кафедри факультету.Зокрема, використовуються платформи сервісу Google, а також соціальні мережі, де є сторінки кафедр, наприклад Facebook, Студенти ФЕУ активно залучилися до нових форм вивчення дисциплін. Така взаємодія викладачів і студентів ФЕУ дала можливість не припиняти учбовий процес протягом карантину, а опановувати новий досвід, отримати нові знання та підготуватися до здачі літньої екзаменаційної сесії. У зв"язку з тим, що загальнонаціональний карантин подовжено до 24 квітня 2020р. включно та усі заклади освіти мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну, тому навчання студентів ФЕУ, робота кафедр факультету та співробітників також продовжує відбуватися дистанційно.