Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Наукова зустріч з освітянами Шевченківської ОТГ
Понеділок, 16 березня 2020 09:26

Наукова зустріч з освітянами Шевченківської ОТГ

12.03.2020 з нагоди 60-ї річниці від дня створення Черкаського державного технологічного університету представники факультету економіки та управління у складі делегації ЧДТУ взяли участь у науковій зустрічі з освітянами Шевченківської ОТГ. Представники університету вшанували пам"ять Т.Г.Шевченка, поклавши квіти до пам"ятника Великому Кобзареві, також відвідали садибу Шевченків у Моринцях. Науковці ЧДТУ, зокрема представники ФЕУ, запропонували освітянам Шевченківської ОТГ роздатковий інформаційний матеріал та розповіли про напрями підготовки фахівців на факультеті.  Освітяни Шевченківської ОТГ також обговорили з делегацією ЧДТУ перспективи співпраці, а саме організації Наукового пікніка ЧДТУ та Уроків ЧДТУ для школярів громади після завершення карантину. Візит завершився укладанням договорів про співпрацю ЧДТУ з Шевченківською сільською територіальною громадою та  двома навчальними закладами - Опорним навчальним закладом "Шевченківська ЗОСШ І-ІІІ ступенів" Шевченківської сільської ради Звенигородського району та Шевченківською спеціалізованою загальноосвітньою школою-інтернатом з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради.