Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Перемога команди ФЕУ у фіналі загальноуніверситетського турніру з футзалу, присвяченого 60-річчю ЧДТУ
Вівторок, 03 березня 2020 09:54

02.03.2020 відбувся фінал загальноуніверситетського турніру з футзалу, присвяченого 60-річчю ЧДТУ. В напруженій, безкомпромісній боротьбі команда факультету економіки та управління у складі : Денис Лукомський - ПУА-178,Вадим Кучеренко -МК-187, Михайло Оноприєнко - МК-187, Ростислав Величко - М-195, Максим Бойко - МК-197, Микола Прядка - М-195, Вадим Колісніченко -МК-197, Микита Філіпов - МК-197, виборола перемогу. На фінальній грі були присутні ректор ЧДТУ О.О. Григор та декан факультету економіки та управління В.В. Демиденко. Ректор вручив кубок переможця команді ФЕУ. Вітаємо наших переможців!