Ви тут: ЧДТУ Факультет економіки та управління Новини Студенти ФЕУ зустрілися з експертом НБУ та взяли участь у заході НБУ "Економічний експрес"
Понеділок, 02 березня 2020 14:43

27.02.2020 у Черкаському державному технологічному університеті відбулася лекція експерта Національного банку України А Андрющенкова на тему:"Як і чому на всіх впливає Національний банк",на якій були присутні викладачі та студенти факультету економіки та управління. Пізніше в готельно-ресторанному комплексі "Апельсин" представники факультету відвідали захід "Економічний експрес", який був проведений у рамках інформаційних днів НБУ в регіонах , мета якого надати найсучасніши економічні знання від експертів НБУ і партнерських організацій студентам, представникам ЗМІ та блогерам.(https://events.bank.gov.ua/nbuexpress/#about)