Ви тут: ЧДТУ Анонси Урочисті заходи, присвячені 30-річчю підготовчого факультету по роботі з іноземними студентами
Понеділок, 19 березня 2018 08:28

Шановні випускники, шановні друзі!

Черкаський державний технологічний університет (Україна) запрошує вас на урочисті заходи, присвячені 30-річчю підготовчого факультету по роботі з іноземними студентами (нині Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами), які відбудуться у місті Черкаси з 7 по 12 травня 2018 року.

Основна мета проведення заходів – зустріч випускників та обговорення питань взаємовигідних форм і напрямів співпраці між неурядовими національними асоціаціями випускників.

Усі заходи будуть проходити в Черкаському державному технологічному університеті. Під час проведення урочистих заходів заплановано офіційний прийом ректора університету, круглі столи, святковий концерт, зустрічі з викладачами, друзями по навчанню.

Програму проведення урочистих заходів незабаром буде розміщено на сайті.

Ректор ЧДТУ                                                                                                                      О.О. Григор

Уважаемые выпускники, уважаемые друзья!

Черкасский государственный технологический университет (Украина) приглашает вас на торжественные мероприятия, посвященные 30-летию подготовительного факультета по работе с иностранными студентами (ныне Учебно-научный центр по работе с иностранными студентами), которые будут проходить в городе Черкассы с 7 по 12 мая 2018 года.

Основной целью проведения мероприятий является встреча выпускников и обсуждение вопросов взаимовыгодных форм и направлений сотрудничества между неправительственными национальными ассоциациями выпускников.

Планируется, что все мероприятия будут проходить в Черкасском государственном технологическом университете. Во время проведения торжественных мероприятий планируется официальный прием ректора университета, круглые столы, праздничный концерт, встречи с преподавателями, друзьями по учебе.

Программа проведения торжественных мероприятий вскоре будет размещена на сайте.

Ректор ЧГТУ                                                                                                                             О.А. Григор

Dear alumni! Dear friends!

ChDTU invites you to a special celebratory event, marking the preparatory faculty’s 30 years work with students from abroad (currently the academic-practical centre for foreign students), which will take place in Cherkasy from 7th to 12th May 2018.

The main goal of the event is to allow graduates to meet, form and exchange mutually beneficial questions and answers between non-governmental bodies and national graduate associations.

All events are scheduled to take place at ChDTU, in the presence of the rector of the university, where round tables will be held, as well as a commemorative concert, with the possibility to meet with teachers, professors, and other educational colleagues.

The program of the celebrations will soon be posted on the website.

Rector ChDTU                                                                                                                           O.O. Grygor

ПРОГРАМА

урочистих заходів з нагоди 30-річчя факультету по роботі з іноземними студентами

(нині – Навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами)

Черкаського державного технологічного університету

7 травня, понеділок

10.00 – 11.30 – Реєстрація учасників та гостей (хол І корпусу ЧДТУ)

11.30 – 12.00 – Урочисте відкриття заходів (конференц-зал, І корпус ЧДТУ)

12.00 – 13.30 – Екскурсія для гостей (Музей історії ЧДТУ, Музей історії радіотехніки імені професора Ю.П. Кунченка)

13.30 – 15.00 – Обід

15.00 – 16.00 – Круглий стіл "30 років факультету по роботі з іноземними студентами ЧДТУ: історія, сьогодення, перспективи" (ауд.105, І корпус ЧДТУ)

8 травня, вівторок

10.00 – 17.00 – Виїзне засідання іноземних гостей (Чигиринщина, х.Буда (Холодний Яр)

14-00 – Святковий обід у ресторані "Дикий хутір"

9 травня, середа

Прогулянки містом Черкаси, дружні зустрічі випускників та викладачів

10 травня, четвер

11.00 – 12.00 – Офіційна зустріч керівництва, викладачів, випускників та студентів ЧДТУ з Послом Сирійської Арабської Республіки в Україні доктором Хасаном Хаддуром (конференц-зал І корпусу ЧДТУ)

13.30. – 16.00 Урочистий захід та святковий концерт "ЧДТУ: дружна родина", присвячений 30-річчю факультету по роботі з іноземними студентами  (актова зала ІІ корпус ЧДТУ)

11 травня, п'ятниця

10.00 – 17.00 Культурно-мистецька програма для іноземних гостей

12 травня, субота

Від'їзд учасників

Варіанти поселення для гостей урочистих заходів

Optima Cherkasy Hotel

Вулиця Лазарєва 6, Черкаси, 18001,

т.0472 590 114

Двомісний номер з 2 окремими ліжками .

700грн-900грн

Готель "Центральний"

вулиця Небесної Сотні, 30, Черкаси, 18000

т.  0472 500 103