Ви тут: ЧДТУ Анонси Про поширення соціального відеоролику з протидії торгівлі людьми
Четвер, 15 березня 2018 13:22

Про поширення соціального відеоролику з протидії торгівлі людьми

На виконання вимог листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2018 №1/9-139 повідомляємо.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №111 "Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року" Міністерством соціальної політики України створено відоролик із протидії торгівлі людьми "Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення".

Просимо використовувати при проведенні інформаційно-освітньої роботи серед учнівської та студенської молоді відеоматеріали, електронна вірсія яких для безкоштовного використання знаходиться за посиланням: dropmefiles.com/p7AYg (посилання дійсне до 16.03.2018) або на You-tube https://youtu.be/m1mOq0ucGQg