Ви тут: ЧДТУ Анонси Запрошуємо колектив ЧДТУ взяти участь у відзначенні 204-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка
Вівторок, 06 березня 2018 11:52

Запрошуємо колектив Черкаського державного технологічного університету 9 березня долучитися до святкових заходів з нагоди відзначення 204-ої річниці від дня народження видатного українського поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Урочистості розпочнуться о 10:00 з церемонії покладання квітів до пам`ятника Т.Г. Шевченку (площа Тараса Шевченка), після завершення якої відбудуться Шевченківські читання.

Окрім цього, 09.03.2018 з 15:00 до 16:00 проходитимуть Шевченківські читання у найбільших торгівельно-розважальних центрах міста ТРЦ «Любава», ТРЦ «Depot»та інших.