Ви тут: ЧДТУ Анонси 26 жовтня відбудеться Регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад»
Вівторок, 24 жовтня 2017 13:38

26 жовтня на Черкащині пройде регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад», організаторами якого є Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський підрозділ "Центру розвитку місцевого самоврядування" (що діє за підтримки Програми U-Lead з Європою).
Ця масштабна подія збере у Черкасах до 200 представників територіальних громад, фахівців та експертів зі всієї України, що обговорять:
 можливості розвитку громад після їх об’єднання,
 використання коштів міжнародних фінансових фондів та державних програм для реалізації розвиткових проектів у громадах,
 актуальні тенденції залучення фінансування на реалізацію проектів розвитку громад.
Метою форуму є обмін досвідом, представлення найкращих практик щодо залучення ресурсів для реалізації проектів розвитку територіальних громад, підготовка проектних заявок.
Серед запрошених спікерів форуму:
- голова Черкаської ОДА Юрій ТКАЧЕНКО,
- голова Черкаської обласної ради Олександр ВЕЛЬБІВЕЦЬ,
- директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Слинько,
- радник з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Vasyl Fedyuk,
- Директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Roman Karmannik,
- голови об’єднаних територіальних громад,
- експерти із з питань регіонального розвитку.
Форум відбудеться 26 жовтня, о 09.00-17.00 у актовій залі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17, 2 поверх).