Ви тут: ЧДТУ Анонси Майстерня Актуальної Творчості запрошує
Четвер, 18 травня 2017 10:33

Майстерня Актуальної Творчості запрошує

«Майстерня Актуальної творчості» запрошує на екслюзивну виставу «Думки вголос». Автор та актор - Олег Телятник. Театральне дійство обіцяє затишну атмосферу та інтерактив із глядачем.

Олег Телятник, учасник «Майстерні Актуальної Творчості» та автор вистави зауважує, що «Думки вголос» - це частково автобіографічна вистава, кожне слово просякнуте історією та особистими переживаннями. «Думки вголос» - то ніби сучасний блог, проте його потрібно не читати, а слухати і відчувати.

Переглянути душевну та атмосферну виставу від Олега Телятника можна вже цієї суботи, 20 травня, о 19-30. Місце зустрічі незмінне - Черкаський Обласний Краєзнавчий Музей . Вартість квитка 50 грн. Детальніше – за телефоном (098) 403-39-67 і (063) 801-32-83.