Ви тут: ЧДТУ Анонси Всеукраїнський захід до 100-ліття Вільного козацтва збирає молодь у Холодному Яру
П'ятниця, 28 квітня 2017 10:47

30 квітня 2017 року у Холодному Яру (с. Мельники, с. Буда Чигиринського району) проходитиме Всеукраїнський захід, присвячений    100-літтю Вільного козацтва.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації забезпечує організований безкоштовний проїзд молоді до місця проведення заходу та у зворотньому напрямку.

Запрошуємо студентів університету взяти участь у зазначеному заході. Місце збору: м. Черкаси, площа ДК «Дружба народів» о 9:00 год.

Список осіб, бажаючих взяти участь,  надсилати до 28 квітня 2017 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням імені, прізвища та моб. телефону.

Контактна особа: Валентина Тихоненко, тел. 0976479620.

План проведення

Всеукраїнського заходу, присвяченого 100-літтю Вільного козацтва.

9.30 – від’їзд з м. Черкаси (ДК «Дружба народів»).

11.00 – с. Мельники – центр. Меморіальний мітинг на славу козакам і старшинам полку гайдамаків Холодного Яру.

11.30 – с. Мельники – цвинтар. Панахида на могилі Василя Чучупака. Літію служитиме протоієрей УПЦ КП Василь Циріль.

12.30 – у лісі між Кресельцями і Гайдамацьким ставом. Вшанування могили гайдамацького ватажка 17 ст. Гната Голого. Виступ кобзарів Тарас Силенко та Лайош Молнар.

13.30 –  Гайдамацький став. Освячення протоієреєм УПЦ КП Василем Цирілем зброї воякам полку «Азов», Легіону Свободи, ДУК «Правий сектор» та інших вояцьких формацій.

13.00 – 16.00, хут. Буда. Музичний фестиваль вояцької пісні «Холодний Яр – 2017», книжковий ярмарок і ярмарок народних умільців. Виступ лідера гурту «Тінь сонця» Сергія Василюка, кобзарів Тараса Компаніченка, Василя Лютого і Траса Силенка, Валерія Мартишка, гуртів «Друже музико», «Вертеп», «Полікарп», дитячих фольклорних колективів з Києва «Орелі» та «Будимир».

15.00 – хут. Буда. Експозиція озброєння та екіпіровки, які використовує полк «Азов». Проведення Дитячого турніру із шабельного бою.

16.00 – від’їзд до м. Черкаси

17.30 – прибуття до м. Черкаси