Ви тут: ЧДТУ Анонси 16 травня 2017 на базі Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ) Моніторинговою місією Національного Еразмус + офісу в Україні буде проведено внутрішній підсумковий моніторинг виконання активностей Міжнародного проекту ТЕМПУС NETCENG
Четвер, 20 квітня 2017 10:39

Завантажити прикріплення:

netceng-logo-3b_exp-web (2)

16 травня 2017 на базі Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ) Моніторингової місією Національного Еразмус + офісу в Україні буде проведено внутрішній підсумковий моніторинг виконання активностей Міжнародного проекту ТЕМПУС NETCENG «Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського процесу в Білорусі, Росії, Україні» для українських університетів учасників проекту. В моніторингу прийматимуть участь представники Національного Еразмус + офісу в Україні, представники грантхолдера проекту – Вільнюського технічного університету ім. Гедиміноса, представники Європейських партнерів: Технічного університету Берліна (Німеччина) та Університету Брунеля (Великобританія), а також головний менеджер проекту (ECM-офіс, Берлін, Німеччина) та представники українських університетів – партнерів: Черкаського державного технологічного університету, Національного технічного університету України «Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського» та Національного авіаційного університету.

Паралельно із моніторингом відбуватимуться майстер класи для аспірантів, магістрантів та студентів рівня бакалавр ЧДТУ від представників Європейських університетів - Вільнюського технічного університету ім. Гедиміноса (Литва) та Університету Брунеля (Великобританія).

Тематика майстер-класів:

1.    Моделювання процесів в оточуючому середовищі (лектор dr. Mantas Pranskevičius, Assoc. prof. of Environmental Protection Department Vilnius GediminasTechnical University (VGTU))

2.    Основи кристалізації та формування структури у сплавах (лектор Professor Dmitry Eskin,Institute of Materials and Manufacturing, Brunel University London, Uxbridge)

3.    Написання наукових статей для публікації у кращих закордонних журналах (лектор Professor Dmitry EskinInstitute of Materials and Manufacturing, Brunel University London, Uxbridge, Editor of Journal of Alloys and Compounds and Series Editorat CRC Press)