Ви тут: ЧДТУ Анонси Всеукраїнський проект “ЄС: вибір молодого покоління України”
Вівторок, 28 лютого 2017 16:32

Всеукраїнський проект “ЄС: вибір молодого покоління України”

Із січня по травень Представництво Європейського Союзу в Україні проводить Всеукраїнську онлайн-вікторину на тему Європи та ЄС. Учасники зможуть перевірити свої знання про Європейський Союз та отримати сувенірну продукцію від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Для участі у вікторині необхідно зареєструватися за посиланням  http://euroquiz.org.ua/signin та відповісти на 200 запитань про Європу та енерготехнології.

Проект «ЄС: вибір молодого покоління України" є ініціативою та фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО Фундація «Відкрите суспільство». Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.