Ви тут: ЧДТУ Анонси Черкащан запрошують долучитись до перейменування вулиць на честь Героїв-земляків
Понеділок, 18 січня 2016 10:54

Черкащанам пропонують прийти на обговорення по перейменуванню вулиць, яке відбудеться 26 січня о 15 год у залі засідань  черкаського міськвиконкому (к.206). Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства черкаської міської ради - вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 701; тел. 32-84-45, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Термін прийняття пропозицій до 21.01.2016. Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, адреси особи, яка їх подає та обґрунтування поданих пропозицій (зауважень). Найменування об’єктів топоніміки, які підлягають обов’язковому перейменуванню та пропозиції, опрацьовані топонімічною комісією можна переглянути за посиланням.

Відтак, громадський активіст Даниїл Майоров просить підтримати питання по перейменуванню черкаських вулиць на честь загиблих АТОвців: Орджонікідзе - на Сергія Амброса, Котовського - на В’ячеслава Галви, Конєва - на Євгена Подолянчука.

До відома : Сергій Амброс, випускник будівельного факультету Черкаського Державного Технологічного Університету, посмертно нагороджений відзнакою "Народний Герой України".