Ви тут: ЧДТУ Анонси Інформаційний центр ЄС в Черкаській області запрошує на тренінг від Представництва ЄС
Понеділок, 18 березня 2019 15:06

25 березня о 16:00 в Черкасах Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на обговорення реалізованих проектів ЄС та ідей для конкурсних заявок. Неурядові організації зможуть отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив, а також взяти участь в Антитренінгу «Як не отримати грант від донора».

Що? Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs»

Коли? 25 березня (понеділок),16:00 – 19:00

Де? м. Черкаси, Черкаський державний технологічний університет, бул. Шевченка, 460, 1-й корпус, конференц-зала

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Відібрані учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Любов Ропало, експерт з розробки та подання грантових заявок та фандрайзингу, директорка Черкаської агенції регіонального розвитку.

Як взяти участь? Заповніть електронну заявку http://bit.ly/NGOs-training2019

Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти.

Результати відбору будуть оголошені 22 березня.

Участь у тренінгу безкоштовна!