Ви тут: ЧДТУ Анонси У Черкасах відбудеться кінопоказ в честь пам’яті Романа Шухевича
Понеділок, 11 лютого 2019 11:27

У Черкасах відбудеться кінопоказ в честь пам’яті Романа Шухевича

2 березня о 16:00 за адресою вулиця Смілянська, 23 (2 поверх) відбудеться перегляд кінофільму "Нескорений".

Коротко про сюжет. 1950 рік. Вже давно закінчилася Друга Світова війна, а на теренах Західної України, в Карпатах ще  продовжували збройну боротьбу знесилені, знекровлені, але нескорені духом збройні частини та невеликі боївки Української Повстанської Армії, ще зовсім недавно могутньої, добре організованої та вишколеної, Армії, змушеної вести бій з монстрами – Нацистами і Більшовиками. На чолі Армії - видатний Командир: легендарний генерал-хорунжий Роман Шухевич – Тарас Чупринка, долю якого покладено до основи фільму. Боротьба приречена – боївки переходять у підпілля. Від чого повинен відмовитись Генерал, щоб розділити драматичну партизанську долю 200 тисяч українців? Від комфорту еміґрантського життя? Або від блаженства буття з коханою жінкою? Можливо, від жевріючої віри на відновлення Української держави?

Вхід вільний.

Довідки за телефоном: +380 (73) 05-39-799 (Діана).