Ви тут: ЧДТУ Анонси Запрошуємо співробітників з дітьми на новорічно-різдвяне свято
Вівторок, 11 грудня 2018 10:15

Запрошуємо співробітників з дітьми на новорічно-різдвяне свято

Адміністрація та профспілковий комітет Черкаського державного технологічного університету запрошує співробітників та їхніх дітей на новорічно-різдвяне свято, яке відбудеться 24 грудня об 11:00 в актовій залі ІІ корпусу!

Під час дитячого свята на вас чекають новорічні розважальні квести, подарунки від Святого Миколая, сімейна фото сесія та родинний перегляд фантастичної казки «Чарівне дзеркальце» (режисер Павло Гончаров) від Майстерні Актуальної Творчості за твором Всеволода Нестайка «Чарівне дзеркальце, або Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків».

Новорічне свято в ЧДТУ – це чудова нагода для всієї родини відчути атмосферу Різдва та Нового року, поринути в дитинство й отримати заряд святкового настрою!

Запрошення на виставу можна отримати в профспілковому комітеті ЧДТУ (корпус ІІ, к.115).