Ви тут: ЧДТУ Анонси Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді»
Понеділок, 08 жовтня 2018 13:29

З метою ознайомлення школярів та студентів з професією державного (приватного) виконавця та популяризації професії виконавця молоді Міністерство юстиції України оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді» (далі – Конкурс). Обласний етап конкурсу стартував 1 жовтня.
Відповідно до умов проведення Конкурсу, він проводиться у двох секціях:
I – серед учнів загальноосвітніх шкіл на тему «Портрет виконавця»;
II – серед студентів закладів вищої освіти на тему «Портрет виконавця».
Конкурс проводиться в два етапи:
I – обласний етап, визначаються по три переможці в кожній секції;
II – фінальний (всеукраїнський) етап, визначається один переможець в кожній секції.
Так, перший етап Конкурсу проводиться з 1 жовтня по 1 листопада 2018 року.
Формати творчих робіт для секції учнів:
– вірш;
– малюнок;
– есе, сценарій заходу.
Формати творчих робіт для секції студентів:
– вірш, брошура, буклет;
– відеоролик;
– есе, сценарій заходу.
На кожній роботі додатково зазначаються: прізвище, ім’я, по-батькові автора; дата народження; назва навчального закладу; адреса проживання автора та контактні дані (телефон, електронна адреса).

Слід зазначити, що кожен навчальний заклад може представляти необмежену кількість учасників в кожній секції.
Роботи конкурсантів приймаються до 31.10.2018 року за адресою Головного територіального управління юстиції у Черкаській області (18000, м. Черкаси, бул. Шевченка, 185). Контактна особа: Ковдій Ірина Іванівна, тел. 54-21-80.