Ви тут: ЧДТУ Анонси ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРАХ ТА ТРЕНІНГАХ ВІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНІ
Четвер, 19 липня 2018 09:34

Інформаційний Центр Європейського Союзу  Черкаського державного технологічного університету повідомляє, що  24-25 липня 2018 року в м. Черкаси Представництвом Європейського Союзу в Україні буде проведено низку заходів, присвячених співпраці з партнерами з країн ЄС. Тренінги та семінари є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС організовує по всій країні.

Участь в заходах є безкоштовною за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Учасники семінарів і тренінгів матимуть змогу дізнатися більше актуальної інформації та набути нових знань щодо пошуку бізнес-партнерів в ЄС, підготовки соціальних, економічних, освітніх та інших проектів та отримання грантової підтримки для їх впровадження. Запрошуємо до участі викладачів, студентів, аспірантів та всіх, хто цікавиться цією тематикою.

24 липня 2018, 15:00 – 18:00

СЕМІНАР ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ «ЯК ЗНАЙТИ БІЗНЕС-ПАРТНЕРА В ЄС?»

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN).

Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Коли? 24 липня 2018, 15:00 – 18:00

Де? м. Черкаси, Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Б. Вишневецького, 36/1, 3-й пов.)

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/biz--seminar

Основні теми заходу:

-  Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців

-  Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні

-  Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном

-  Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС.

25 липня, 13:00 – 14:30

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТИХ КОНКУРСІВ НА ГРАНТИ ТА ПРОЕКТИ

ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Коли? 25 липня, 13:00 – 14:30

Де? м. Черкаси, готель “Optima” (вул. Лазарєва, 6), конференц-зала

Участь у презентації безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation

Цільова аудиторія:

- представники неурядових організацій

- студенти, молодь

- представники малого і середнього бізнесу

- освітяни

- усі зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС

Основні теми заходу:

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед них:

- Horizon 2020

- CreativeEurope

- CultureBridges

- Erasmus+

- COSME

- EU4Business

- eTwinningPlus

- EU StudyDays та ін.

25 липня, 15:00 – 18:00

ТРЕНІНГ «МОВА ГРАНТОВИХ ЗАЯВОК І ТЕНДЕРІВ: ЯК ЗРОЗУМІТИ ДОНОРА?»

Коли? 25 липня, 15:00 – 18:00

Де? м. Черкаси, готель “Optima” (вул. Лазарєва, 6), конференц-зала

Участь у тренінгу безкоштовна та за попередньої реєстрації:

Цільова аудиторія:

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть здобути навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у ефективній комунікації з донорами. Захід буде також корисний усім тим, кому дана тема цікава у контексті їхньої громадської діяльності.

Основні теми заходу:

-  термінологія грантових заявок і тендерів

-  хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними

-  види грантової допомоги

-  як зрозуміти потреби донора та відобразити це у своїй заявці

-  принципи складання бюджету проекту та ін.

Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання.