Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-31-000761-a

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості

та/або бюджетного призначення предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

18006, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, ЄДРПОУ 09350336

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

Код ДК 021-2015 (CPV) 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія для гуртожитків №1, №2, №3, №4 ЧДТУ (універсальна послуга))

2. Вид закупівлі:

Переговорна процедура (скорочена)

3. Ідентифікатор закупівлі:

UA-2021-12-31-000761-a

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Кількість: 950000 кВт/год

Місце поставки: 18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Кобзарська, 58, вул. Чехова, 42, вул. Смілянська, 97/1, бул. Шевченка, 333

Строк поставки: до 31.12.2022 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, зокрема:

Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії Споживачу, Постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії Споживачем.

Постачальник зобов’язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються Споживачу, що передбачає вчасне та повне інформування Споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень щодо положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків зі Споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання, а також право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості послуг.

Учасник повинен дотримуватись гарантованих стандартів якості електропостачання.

5. Обґрунтування очікуваної вартості

Розрахунок вартості предмета закупівлі здійснено відповідно до постанови кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 р. № 859, де встановлено, що фіксовані ціни на електричну енергію для побутових споживачів становлять з 1 жовтня 2021 р. по 30 квітня 2022 р. включно, для гуртожитків – 1,68 грн. (з ПДВ) за 1 кВт год. незалежно від обсягу споживання  та на підставі діючих тарифів постачальника електроенергії, з якими проведено переговорну процедуру, а саме:

- тариф на електричну енергію для гуртожитків університету від ТОВ «Черкасиенергозбут» - 1,68 грн за кВт/год

Відповідно до запропонованого тарифу та розрахунків очікуваних обсягів закупівлі, було виведено очікувану вартість закупівлі електроенергії:

- Електрична енергія для гуртожитків університету: 1 596 000,00 грн = 950 000 кВт*год (очікувані обсяги закупівлі) * 1,68 кВт*год (тариф за 1 кВт*год)