,
,

ЧДТУ

Черкаський державний технологічний університет
Cherkasy state technological university

Черкаський державний технологічний універсітет

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-08-004378-a

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості

та/або бюджетного призначення предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

Черкаський державний технологічний університет

юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

18006, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, ЄДРПОУ 09350336

 

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

код ДК 021-2015 (CPV) 09310000-5 - Електрична енергія

 

2. Вид закупівлі:

Відкриті торги

 

3. Ідентифікатор закупівлі:

UA-2021-12-08-004378-a

 

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Кількість: 700 000 кВт/год

Місце поставки: 18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, Черкаси, вул. Шевченка, 460, вул. Кобзарська, 56, вул. Добровольського, 5, вул. Нарбутівська, 277, вул. Будіндустрії, 12, вул. Шевченка, 333

Строк поставки: до 31.12.2022 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, зокрема:

Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії Споживачу, Постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії Споживачем.

Постачальник зобов’язується забезпечити комерційну якість послуг, які надаються Споживачу, що передбачає вчасне та повне інформування Споживача про умови постачання електричної енергії, ціни на електричну енергію та вартість послуг, що надаються, надання роз’яснень щодо положень актів чинного законодавства, якими регулюються відносини Сторін, ведення точних та прозорих розрахунків зі Споживачем, а також можливість вирішення спірних питань шляхом досудового врегулювання, а також право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості послуг.

Споживач має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості надання послуг Постачальником. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію Споживачу за недотримання показників комерційної якості надання послуг Постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, опублікувати на своєму офіційному веб-сайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

Учасник повинен дотримуватись гарантованих стандартів якості електропостачання.

 

5. Обґрунтування очікуваної вартості

При визначенні вартості закупівлі враховувалась інформація про очікувані обсяги закупівлі, а також інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель

Очікувана вартість закупівлі – 3 710 000,00 грн.

 

Спосіб визначення ціни (тарифу) електричної енергії: за нерегульованим тарифом на електроенергію за формулою (згідно тендерної документації):

Цфакт =  (Цод*(1+К/100)+T+В)*1,2; де 

Цфакт – вартість електричної енергії за розрахунковий період;

«Цод» – ціна за 1 кВт/год електричної енергії. «Цод» для даної процедури закупівлі не може бути нижчою середньозваженої ціни на РДН у торговій зоні Об'єднана Енергетична Система України  за листопад 2021 року – 3,30965 за 1 кВт*год без ПДВ за даними ДП «Оператор ринку», розміщеними на його веб-сайті www.oree.com.ua. «Цод» не включає ПДВ, Т, К, В.

 «Т» – затверджений Постановою НКРЕКП тариф на послугу передачі електричної енергії НЕК «Укренерго» (оператор системи передачі – ОСП)  на відповідний місяць постачання. «Т» є регульованою складовою ціни Договору.

«В» – затверджений постановою НКРЕКП від 10.11.2021 №2009 тариф на здійснення операцій купівлі-продажу на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку в розмірі 2,10 грн./МВт∙год. «В» є регульованою складовою ціни Договору.

«1,2» - математичне вираження ставки податку на додану вартість (ПДВ – 20 %), яке нараховується згідно Податкового кодексу України. 

«К» – коефіцієнт прибутковості Постачальника (маржа, вартість послуг Учасника)