Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-01-002434-b

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, очікуваної вартості

та/або бюджетного призначення предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

18006, Україна, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460, ЄДРПОУ 09350336

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

код ДК 021-2015 (CPV) 65310000-9 - Розподіл електричної енергії (Послуги з розподілу електричної енергії )

2. Вид закупівлі:

Переговорна процедура (скорочена)

3. Ідентифікатор закупівлі:

UA-2021-03-01-002434-b

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Кількість: 640 000 кВт/год

Місце поставки: 18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, Черкаси, вул. Шевченка, 460, вул. Кобзарська, 56, вул. Добровольського, 5, вул. Нарбутівська, 277, вул. Будіндустрії, 12, вул. Шевченка, 333

Строк поставки: до 31.12.2021 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, зокрема:

Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати вимогам чинного законодавства із захисту довкілля, відповідати основним вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля та вимогам чинного природоохоронного законодавства.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару. Якість постачання – безперервне, комерційна якість постачання. Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії Споживачу, Постачальник зобов’язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечать задоволення попиту на споживання електричної енергії Споживачем.

Учасник-постачальник повинен забезпечувати дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання електричної енергії, в тому числі, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів.

Згідно ст. 18 Закону України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

5. Обґрунтування очікуваної вартості

При визначенні вартості закупівлі враховувалась інформація про очікувані обсяги закупівлі, а також інформація на підставі встановлених тарифів НКРЕКП від 09.12.2020 № 2382 на 2021 рік

Очікувана вартість закупівлі – 712 960,00грн.