Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 15.04.2024 (понеділок) розпочнеться о 15:00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 11 квітня 2024 09:59

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

15 квітня 2024 року (понеділок) о 15:00

відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ

Черкаського державного технологічного університету.

(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження Правил прийому до Черкаського державного технологічного університету в 2024 році (та додатків до них, зокрема:
- Правила прийому до аспірантури та докторантури Черкаського державного технологічного університету в 2024 році;
- Положення про проведення співбесіди в Черкаському державному технологічному університеті в 2024 році;
- Положення про апеляційну комісію Черкаського державного технологічного університету в 2024 році;
- Положення про приймальну комісію Черкаського державного технологічного університету в 2024 році;
- Вимоги до структури і змісту мотиваційних листів при вступі до Черкаського державного технологічного університету в 2024 році;
- Порядку прийому до Черкаського державного технологічного університету для здобуття вищої освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення у 2024 році).

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

2. Про затвердження Положення про освітній центр «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».

Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії Чорній А.М.

3. Про затвердження Правил прийому на навчання до Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж Черкаського державного технологічного університету» у 2024 році.

Доповідач: директор Відокремленого структурного підрозділу «Смілянський промислово-економічний фаховий коледж ЧДТУ» Кондратенко Г.М.

4. Про внесення змін до Положення про академічну мобільність в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

5. Інформація про стан видання навчальної та наукової літератури в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідач: начальник РВВ Литвин О.В.

6. Про стан профорієнтаційної роботи в Черкаському державному технологічному університеті.

Доповідачі: декани факультетів.

7. Різне.

З повагою секретар вченої ради                                                         Ірина МИРОНЕЦЬ