Ви тут: ЧДТУ Вчена рада університету Новини УВАГА! ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ 18.03.2024 (понеділок) розпочнеться о 15:00 (зал засідань, 1 корпус)
Четвер, 14 березня 2024 09:24

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
18 березня 2024 року (понеділок) о 15:00

відбудеться засідання ВЧЕНОЇ РАДИ
Черкаського державного технологічного університету.
(зал засідань, 1 корпус)

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Атестаційні справи (на присвоєння вченого звання доцента - Бойко В.В.).

2. Звіт про наукову та науково-технічну діяльність у Черкаському державному технологічному університеті за 2023 рік.
Доповідач: проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків Фауре Е.В.

3. Звіт проректора про господарську діяльність у Черкаському державному технологічному університеті.
Доповідач: проректор Куницький М.П.

4. Про внесення змін до Положення про порядок та умови здійснення вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.
Доповідач: перший проректор Гончаров А.В.

5. Про внесення змін до Положення про щорічну премію за вагомі наукові досягнення здобувачів вищої освіти Черкаського державного технологічного університету.

6. Про затвердження Каталогу навчальних дисциплін вільного вибору.
Доповідач: начальник навчально-методичного відділу Мильніченко С.М.

7. Інформація про виконання заходів запобігання та протидії корупції у Черкаському державному технологічному університеті. Виконання Антикорупційної програми Черкаського державного технологічного університету у 2023 році.
Доповідач: уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції Власенко В.В.

8. Про атестацію наукової роботи стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених.
Доповідачі: стипендіати Кабінету Міністрів України для молодих вчених (Фауре Е.В., Базіло К.В.).

9. Про підсумки проходження практики здобувачами вищої освіти освітніх ступенів «бакалавр» та «магістр» Черкаського державного технологічного університету.
Доповідачі: декани факультетів.

10. Різне.

УВАГА!!!

У разі оголошення повітряної тривоги Черкаською обласною військовою адміністрацією засідання вченої ради розпочнеться через 10 хвилин після її закінчення.

З повагою секретар вченої ради                                                          Ірина МИРОНЕЦЬ